הובלות עם מנוף

פורוורד הובלות, הפועלת מאז שנת 2004 בתחום ההובלות, מספקת מגוון רחב של שירותי הובלות בתים, משרדים, מחסנים, תעשיה ועוד. כחלק מהתמחות החברה הינה ביצוע הובלות עם מנוף, הן לצורך חיסכון בזמן והן במקומות בהם יש גישה בעייתית אל הנכס עצמו.

שירותי הובלה עם מנוף

במקרים רבים, המנוף בא ככוח עזר לתהליך ההובלה, בין אם מדובר בהובלה של פריטים ייחודיים וגדולים במיוחד, ובין אם מדובר בהובלה כאשר ישנה גישה מסובכת אל מקום ההובלה עצמו, כמו מסדרון צר מידיי או כאשר אין מעלת. הובלה עם מנוף הפכה בשנים האחרונות להיות אחת מן שיטות ההובלה החסכוניות ביותר, מאחר והמנוף מאפשר גם חסכון יקר בזמן, וגם חסכון בכוח אדם להובלה של הפריטים. כאשר אתם מתכננים מעבר אל מקום חדש, או כאשר אתם צריכים להעביר או להכניס אל הנכס פריט גדול ויוצא דופן, הרי שהובלות עם מנוף, הינן הפתרון היעיל והחסכוני ביותר.

יתרונות הובלה עם מנוף

אין ספק, כי שימוש במנוף במהלך ההובלה עצמה, מספק לנו מגוון רחב של יתרונות, אשר הופכים אותו לכדאי במיוחד.

  • תהליך הובלה קצר יותר ומהיר יותר.
  • הובלה החוסכת בכוח אדם.
  • הובלה בטיחותית יותר.
  • ההובלה מאפשרת פתרונות לנכסים בעייתיים בהם אין מעלית או שהפתחים צרים מידיי.

בטרם אתם מזמינים שירותי הובלה עם מנוף, חשוב מאוד לתכנן את תהליך ההובלה מבעוד מועד ולבדוק את הפרמטרים הטכניים של הנכס בטרם יום ההובלה. באופן זה, ניתן יהיה לתכנן האם יש צורך במתן שירותי הובלה עם מנוף, היכן למקם את המנוף, היכן יש פתח מספיק גדול לכניסה או הוצאת החפצים והתכולה, וכמובן, את גובה המנוף. תכנון מוקדם, יאפשר ליום המעבר להיות קל, מהיר ופרודוקטיבי במיוחד.

פורוורד הובלות, המספקת שירותי הובלה במרכז הארץ, מזמינה אתכם ליהנות משירותי הובלות עם מנוף, בשימוש של הכלים והציוד המתקדמים ביותר, ומתן אחראיות מלאה לתהליך ההובלה. פורוורד הובלות מזמינה אתכם ליהנות מן שירותי ההובלה המתקדמים ביותר.