הובלות דירה

הובלות דירה מעוררת אצל רבים מאיתנו חששות רבים מהלא נודע ודאגה האם רכושינו יגיע ליעדו בשלמות וביעילות. תפקידנו בפורוורד הובלות – חברת הובלות להשקיט את הדאגות שלכם ולבקש מכם לאפשר לנו לבצע את כל העבודה עבורכם. בעזרת השירות המקצועי והיעיל שלנו תוכלו להניח בצד את כל החששות שלכם ולאפשר לנו לתפוס פיקוד במלאכה הקשה הכרוכה בהעברת דירה. אנו בפורוורד הובלות דוגלים במתן פתרונות הולמים העונים לכל דרישות הלקוח.

מעבר דירה הוא רגע מרגש ומכונן במיוחד אך יחד עם זאת עשוי להיות גם רגע מתיש ומאתגר. הובלת דירה דורשת מיומנות, מקצועיות והבנה נרחבת עם הסביבה הדמוגרפית אליה אנו מעוניינים לעבור. אין זה משנה אם אנחנו מדברים על הובלת דירה קטנה ו/או דירה גדולה אנו נרצה לעבוד אך ורק עם אנשי המקצוע המתמחים ביותר בתחום אשר יאפיינו את הצרכים שלנו ויתנו לנו מעטפת מלאה. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות הובלות דירה – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של פורוורד הובלות נמצאים כאן לעשות לכם סדר.

הובלות דירה

עבודה איכותית עם המלצות – הובלות דירה מכל סוג

לעיתים קשה להוביל פריטים מדירות הממוקמות בקומות גבוהות. במקרים אלו, פתרון ציוד ההנפה שלנו נכנס לתמונה. בנוסף, המנוף נועד לסייע לכם להעביר תכולה כבדה, כגון פסנתר וכד’ כדי להבטיח את שלמותו במהלך השינוע והובלות דירה.

בימינו, הזמן הוא המצרך הכי יקר, ובעזרת פורוורד הובלות ניתן אפילו לבצע את כל תהליך ההעברה, החל מהאריזה וההרכבה, ועד להובלה ולפירוק בביתכם החדש עוד באותו היום. אנו מאמינים כי מצאנו את האיזון המושלם בין טיפול בכפפות משי לשירות זריז, יעיל ומשביע רצון. אתם מוזמנים להיכנס לאתר הבית שלנו ולקרוא את המלצות לקוחותינו הרבים. יאיר, לקוח לשעבר, מעיד כי השירות שקיבל היה אדיב, מתוזמן היטב, ופירוק והרכבת הריהוט תאם הרבה מעבר לציפיות שלו. צחי מנתניה מעיד כי המחיר ששילם היה סביר, ושיבח רבות את העבודה המקצועית לה זכה. איציק מלוד התרשם לטובה משיטות האריזה ומנכונות הצוות בפריקה וההרכבה כפי שדרש. נעמי אף מחזקת את ההמלצות האחרות.

היא מתארת כיצד התרשמה לטובה מהאריזה המקצועית והאיכותית והשירות האמין לו היא זכתה. אופיר מתל-אביב מעיד על העברה שביצע מגבעתיים. הוא מוסיף כי השירות היה אמין ובזמן.

פורוורד הובלות – שמים דגש על הכל , אחסון דירה מכל סוג

בכל הובלות דירה, קטנה כגדולה, “פורוורד הובלות” מעניקה את מלוא תשומת הלב עד לפרט הקטן ביותר. אנו עושים כל שביכולתנו לתת הצעת מחיר ולברר את דרכי הגישה למקום ההובלה. אנו אחראים לכל נזק שעשוי חלילה להיגרם בעת השינוע וההעברה. אם ברשותכם ריהוט מיותר אנו מציעים שירות אחסון באחד ממחסננו הרבים.

הובלת דירה: האם ניתן להוביל את הדירה מהיום להיום?

אנשים רבים תוהים האם ניתן להעביר את הדירה שלהם מהיום למחר, אנו מאמינים שכל חברה אשר מכבדת את עצמה לא תמליץ לכם לעשות זאת. הובלה הינה פעולה אשר דורשת הכנה נכונה מבחינה לוגיסטית, תכנונית, בניית תוכנית עבודה מפורטת ובעלת אתגרים רבים. בהנחה ואתם בוחרים בכל זאת מפאת זמנים לבצע הובלת דירה מהיום להיום יש לבדוק שאתם עובדים אל מול חברה המתמחה בתחום אשר תצליח לארגן את כל העניינים הלוגיסטיים והתכנוניים במהרה. אנו תמיד נמליץ לכם להיערך אל הובלת הדירה לפני, כך תוכלו לבצע את הכל בצורה מסודרת ומקצועית. בהנחה ואתם לא יכולים – עבודה אך ורק עם חברה המתמחה בתחום.

“האם ניתן להוביל את הדירה לבד ללא בעל מקצוע?”

במהלך השנים פגשנו אנשים רבים אשר שאלו אותנו האם ניתן להוביל את הדירה לבד וללא התערבות של בעל מקצוע כלל. אנו מאמינים שכל אדם יכול לעשות מה שהוא רוצה אך אנחנו לא מאמינים שזהו המעשה הנכון לעשות. כמו שלא הייתם ניגשים לתקן תקלה בצנרת הביתית ו/או במערכות הרכב ללא ניסיון כך אין מן הנמנע שאין סיבה שתובילו את הדירה שלכם ללא ליווי של בעל מקצוע המתמחה בתחום.

במהלך השנים הכרנו אנשים רבים אשר בחרו להוביל את הדירה שלהם לבד על מנת לחסוך כסף, אותם אנשים גילו עד מהרה שהזול הופך מהר מאוד להיות היקר והרצון שלהם לחסוך כסף הוביל לאבדן של משאבים, זמן ואף הרס, אבדן והשחתה של ציוד יקר ערך.

לכן אנו מאמינים שהובלת דירה צריכה להיעשות בצורה מקצועית יחד עם ליווי של חברה המתמחה בתחום אשר תאפיין את הצרכים שלכם ותתן לכם מעטפת מלאה לצד שירותים משלימים בכל עולם ההובלות.

הובלת דירה בשבת – האם זה אפשרי?

אנשים רבים מעוניינים להעביר את הדירה שלהם משבת מסיבות שונות, יש את אלו שיעשו זאת מאחר ויש להם זמן פנוי לעבור דירה ואילו אחרים מאחר וזהו הזמן הנקוב בו הם אמורים להיכנס אל הדירה החדשה. אותם אנשים שואלים את עצמם האם הם יכולים להוביל את הדירה שלהם בשבת או שמא יצטרכו לחכות מספר ימים. הובלת דירה בשבת דורשת תכנון מקדים, לכן אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם אנשי המקצוע של פורוורד הובלות אשר יאפיינו את הובלת הדירה שלכם ויבדקו האם יש מקום ביומן לשם ביצוע הובלה בשבת.

הובלה בשבת איננה שונה מהובלה רגילה במהותה אך מדובר בהובלה המתבצעת ביום המנוחה, לכן על מנת שתוכלו להיות בטוחים ורגועים שיש לכם בעל מקצוע איכותי שנמצא שם בשבילכם – הכנה מוקדמת היא שם המשחק.

לא מתפשרים על שירותים משלימים

שירותים משלימים הוא עניין שאנחנו לא נרצה להתפשר עליו בשום פנים ואופן כאשר אנחנו מדברים על הובלת דירה. יש בכוחם של שירותים משלימים להפוך את מלאכת הובלת הדירה לפשוטה, איכותית וקלה הרבה יותר עבורנו. כאשר אנחנו מדברים על שירותים משלימים אנו רואים מגוון רחב של שירותים לרבות – אריזה, פריקה והרכבה, שימוש באמצעי ייעודי לעבודה בגובה (מנופים וכו’). לכן בדקו שאתם עובדים אך ורק עם חברה אשר מספקת עבורכם שירותים משלימים ודואגת לבצע את כל המלאכה עבורכם, כך שכל מה שתצטרכו לעשות הוא רק להתמתח לרווחה ולראות איך כל הציוד שלכם עושה את דרכו אל הבית החדש.

כמה זמן לפני אנו נרצה לפנות אל חברת ההובלות?

לאחר שהבנתם שאיננו ממליצים לבצע הובלת דירה מהיום להיום מאחר ומדובר בהליך תכנוני הגיע הזמן להבין מתי אנו נרצה הלכה למעשה לפנות אל חברת ההובלות. כאשר אנחנו מדברים על הובלת דירה אנו מדברים על מלאכה הטומנת בחובה לא מעט אתגרים לוגיסטיים כאשר המטרה היא לשמור על כל המוצרים שלמים במעבר הדירה.

אם נרד לעומקם של הדברים אנו נלמד כי חודשי הקיץ ברוב המקרים יהיו חודשים עמוסים אשר מרובים במעברי דירה, לכן אם אנחנו מעוניינים להעביר את הדירה שלנו בקיץ אין מן הנמנע שנרצה להתחיל את שלב החיפושים ולפנות אל חברת הובלות כחודשיים-שלושה חודשים לפני העברת הדירה – כך נוכל להכין את עצמו בצורה נכונה תוך כדי שאנחנו עובדים עם חברה המתמחה בתחום אשר מאפיינת את הצרכים שלנו ומוציאה עבורנו הצעת מחיר מפורטת ומסודרת.

עליכם לזכור שפנייה אל חברת הובלות כמה שיותר סמוך אל מועד ההובלה עלול להוביל אתכם למצב שאתם בוחרים חברה שאיננה איכותית ומקצועית כתוצאה מלחץ ואף גורמים לפגיעה ברכוש שלכם. לכן אנו ממליצים לכם לפנות כמה שיותר מוקדם אל חברת הובלות – היא כבר תדע להכווין אתכם בצורה נכונה ומקצועית.

הובלות דירה במרכז: החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בתחום

הובלת דירה במרכז איננה מלאכה פשוטה וטומנת בחובה לא מעט אתגרים, לכן אנו רואים חשיבות רבה בעבודה אל מול חברת הובלות המתמחה בהובלות אשר עיקר עיסוקה הינו במרכז. חברה זו תדע לנתח את כל הפרטים החשובים, לאפיין את הצרכים ואת הדרישות שלנו ולספק לנו מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת לכל הצרכים שלנו תוך כדי שהיא מספקת בטיחות ואחריות אל האריזות השונות שלנו ומעבירה אותם מנקודה אחת אל הנקודה השנייה בצורה מקצועית וללא פשרות כלל.

במהלך השנים אנשי המקצוע שלנו פגשנו אלפי אנשים אשר בחרו להעביר את תכולת הדירה שלהם לבדם, בצורה לא מקצועית ו/או עם נותן שירות ללא ניסיון בתחום – כתוצאה מכך מצאו את עצמם אותם משקי בית מבזבזים לא מעט משאבים, כסף, זמן רב ואף לעיתים גם עוגמת נפש כתוצאה מאבדן ו/או שבר של אחד מן המוצרים אותם הם העבירו. לכן על מנת להימנע מאי נעימויות וממצבים כאלו אנו ממליצים לכם לעבוד אך ורק עם חברת הובלות דירה במרכז המתמחה בתחום אשר תספק לכם את כל השירותים הרלוונטיים.

חברת הובלות דירות במרכז: איך לבחור את החברה הטובה ביותר עבורנו?

כפי שכבר הצלחתם להבין ישנה חשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בתחום, יחד עם זאת אנשים רבים תוהים איך ניתן לבחור חברה שכזו ומה הם הדגשים לשם מציאת חברת הובלות דירות במרכז. מחיפוש קטן בגוגל, במנועי החיפוש וברשתות החברתיות אנו רואים מגוון רחב של חברות ונותני שירות המציגים את עצמם כ-“מתמחים” בתחום, מה שיוצר ערפל אצל משקי בית פרטיים רבים. אנשי המקצוע של פורוורד הובלות החליטו לעשות לכם מעט סדר וריכזו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את החברה הטובה ביותר לשם הובלת הדירה שלכם:

לא מתפשרים על ניסיון ו-ותק – זהו למעשה אחד מן הדברים החשובים ביותר עליהם אנו נרצה לשים את הדגש כאשר אנחנו מחפשים חברת הובלות דירה, אנו נרצה לבדוק את הניסיון לצד הותק של החברה איתה אנחנו בוחרים לעבוד. כאשר אנחנו עובדים עם חברה בעלת ניסיון לצד ותק אנו יכולים להיות רגועים שהחברה ונותני השירות בה כבר ראו דבר או שניים, ידעו איך לאפיין את הצרכים שלנו, לתת מענה ופתרון למקרים מורכבים ולספק מענה יצירתית בהנחה ותידרש. הניסיון שהחברה צברה במשך השנים משפיע רבות על כל פעילותיה.

מוניטין החברה הוא חשוב – חברה אשר עובדת בעולם ההובלות במשך שנים וצברה לעצמה ותק אין מן הנמנע שצברה גם מוניטין. אנו נרצה לבדוק שהחברה שאיתה אנו בוחרים לעבוד הינה חברת הובלות דירות במרכז בעלת מוניטין חיובי – המוניטין של החברה מספר לנו סיפור על אמינות, אדיבות ושירותיות, זהו הלכה למעשה כל מה שאנחנו צריכים כדי לדעת שאנחנו נמצאים בידיים טובות.

התמחות בהובלת דירות – כיום ישנם סוגים רבים של הובלות, לרבות הובלות ימיות, הובלות משרדים, הובלות לעסקים, הובלות מפעלים, הובלות הדורשות קירור, הובלות של חומרים מסוכנים ועוד. אנו נרצה לבדוק שהחברה שאיתה אנו עובדים הינה חברה אשר עיקר עיסוקה הוא הובלת דירות והיא מתמחה בעולם זה. חברה זו תדע לאפיין את הצרכים שלנו על הצד הטוב ביותר תוך כדי שהיא מספקת לנו שירותים משלימים בהנחה ואנחנו נצטרך אותם.

עבודה בקרבה דמוגרפית – אנו למדים כי מיקומה הדמוגרפי של החברה איתה אנחנו בוחרים לעבוד משפיע עלינו במספר היבטים. ההיבט הראשון אשר הוא משפיע עלינו הוא עניין המחיר, ככל שחברה תהיה רחוקה מאיתנו יותר מבחינה דמוגרפית כך היא תצטרך להשקיע יותר משאבים, זמן וכסף על מנת לבצע את מלאכת ההובלה, מה שמשפיע על הכיס שלנו בצורה ישירה. מן הצד השני אנחנו רואים חשיבות בעבודה עם חברה הנמצאת בקרבה דמוגרפית אלינו מבחינה מקצועית, חברה זו הינה חברה אשר מכירה את האזור, את דרכי הגישה ויודעת איך לבצע את השליחות בצורה מקצועית ומיומנת – לכן בדקו שאתם מוצאים חברה הנמצאת בקרבה דמוגרפית אליכם.

המלצות – אין מן הנמנע שחברה שצברה לעצמה ניסיון, ותק ומוניטין במהלך השנים צברה לעצמה גם המלצות וחוו”ד שונות. אנו ממליצים לכם לשוטט מעט במנועי החיפוש, רשתות חברתיות ואף בכלי גוגל לעסקים של החברה על מנת לבדוק המלצות וביקורות של אנשים שונים אשר הגיעו במגע עם החברה. המלצות אלו יעזרו לכם להבין מול מי יש לכם עסק.

שירותים משלימים – אנו נרצה לעבוד עם חברה אשר מספקת לנו ארסנל רחב של שירותים תחת מעטפת מלאה, לדוגמא שירותים של אריזה ופריקה. בדקו מה הם סל השירותים שאתם מקבלים במסגרת הובלת הדירה – בסופו של יום המטרה שלכם היא לעבור אל הדירה החדשה שלכם ללא שום חשש ועם כמה שפחות התעסקות.

אחריות וביטוח מקצועי – אנשים רבים לא חושבים על זה אך מדובר באחד מן הסעיפים החשובים ביותר. כאשר אנחנו מדברים על הובלה אנו מדברים על החלק הקל יותר, אך שמירה על המוצרים ועל שלמותם הינו החלק הקשה יותר. לכן אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה אשר מכבדת את עצמה ואת הפריטים אותם אנו מעוניינים להעביר – חברה אשר מכבדת את עצמה תדע לתת אחריות מקצועית לצד ביטוח על כל הארגזים והפריטים אותם אנו מעוניינים להעביר איתה.

השוואת מחירים – השוואת מחירים גם היא חשובה, בסופו של יום אנחנו נמצאים בשוק חופשי והמטרה שלנו היא למצוא את ההצעה הטובה ביותר עבורנו. עלינו לזכור שהשוואת מחירים לא יכולה לבוא בשום פנים ואופן על פני הסעיפים האחרים, לכן כאשר אנחנו עושים השוואת מחירים אנו נרצה לבדוק שכל אותן חברות עונות על כל הסעיפים בצורה מושלמת.

פורוורד הובלות הינה אחת מן חברות ההובלה המובילות בישראל ונותנת לקהל לקוחותיה את האפשרות ליהנות משקט נפשי יחד עם אחריות מקצועית לכל נזק אשר עשוי להיגרם בדרך. כמו כן פועלת ללא לאות על מנת לספק שירות בזמינות מרבית תוך כדי שמירה על מחיר אטרקטיבי – זוהי הסיבה שהפכה החברה לבחירתם של אלפי לקוחות במהלך השנים.

מה המחיר של הובלות דירה?

עניין המחיר תמיד יהיה עניין שישחק תפקיד נרחב, אתם מעוניינים להוביל את הדירה שלכם אך באותה הנשימה תוהים כמה יעלה לכם כל התענוג הזה. אנו למדים כי כל דירה הינה שונה באופייה אלפי מונים הן מבחינת גודל הדירה, השירותים המשלימים הנדרשים והחפצים אותם רוצים בעלי הדירה להעביר. לפיכך קשה מאוד לאמוד מה יהי המחיר של הובלת הדירה.

אנו רואים משתנים רבים אשר משפיעים בצורה ישירה על מחיר ההובלה, לרבות – הניסיון והמוניטין של בעל המקצוע איתו אנו נבחר לעבוד, החודש בשנה בו אנו נרצה לבצע את ההובלה (לרוב חודשי החורף יהיו זולים יותר מאחר וחודשי הקיץ נחשבים חמים בעולם ההובלות), האם ידרשו שירותים משלימים לרבות אריזה, פירוק, עבודה עם ציוד לעבודה בגובה, נגישות, שירותי הרכבה וכמות הארגזים והפריטים אותם אנו מעוניינים להעביר – כל אלו משפיעים בצורה ישירה על המחיר הסופי אותו אנו עלולים לשלם.

לכן אנו מאמינים שהדרך האיכותית והנכונה ביותר לדעת מה העלות של הובלת דירה תהיה דרך פניה ישירה אל אנשי ההובלות המקצוענים של חברת פוורוורד. חברתנו תדע לאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם על הצד הטוב ביותר, תוך כדי שהיא מתייחסת אל הרכוש שלכם כאילו היה הרכוש שלה. לאחר אפיון הצרכים אנו נבנה עבורכם תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת ונספק עבורכם מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת לצד הצעת מחיר מפורטת ומסודרת – מה שיהפוך את כל תהליך ההובלה לברור ומסודר.

אמרתם הובלות דירה – אמרתם פוורווד הובלות

הובלת דירה לעיתים יכולה להיות פעולה מסובכת במיוחד, אך היא ממש לא חייבת להיות ככה. אם חיפשתם אחר חברת הובלות דירה אין מן הנמנע שהגעתם למקום הנכון עבורכם. חברת פורוורד נחשבת לאחת מן החברות המובילות, המוערכות והותיקות ביותר בישראל (חברת פורטונה הובלות לשעבר) אנו פועלים ללא לאות על מנת להבטיח את השירות המקצועי והאיכותי ביותר עבור קהל הלקוחות שלנו ומתייחסים אל הרכוש שלהם כאילו היה הרכוש שלנו.

החברה מעניק אחריות מקצועית וביטוח לכל נזק אשר עשוי להיגרם במהלך ההובלה וחורטת לדגלה מקצועיות, אמינות ואדיבות – מה שגורם לעלייה מתמדת במדד שביעות הרצון של לקוחותינו בעבר, בהווה ובעתיד.

בין לקוחות החברה ניתן למצוא עשרות אלפי לקוחות פרטיים אשר בחרו להעביר את הדירה שלהם, בעלי עסקים, משרדים, חברות, משרדי ממשלה, מכללות ואוניברסיטאות והרשימה עוד ארוכה.

הובלת דירה לא חייבת להיות עניין כל כך מסובך, אנו מזמינים אתכם לשיחת אפיון בה נאפיין את הצרכים שלכם ונבנה לכם תכנית הובלה מסודרת לצד הצעת מחיר מפורטת.

מחכים לכם,

פורוורד הובלות.