שירותי אריזה ופריקה

יש פעולות בעת מעבר דירה, שהיינו מעדיפים לוותר עליהן, או להעביר אותן לאחריות של מישהו אחר, אלה פעולות של אריזה ופריקה. על מנת שתכולת הבית תועבר באופן מושלם לכתובת החדשה, מומלץ להעביר את האחריות של האריזה והפריקה של תכולת ביתכם, לחברת הובלות מקצועית ומנוסה.

הובלת הבית או המשרד שלכם יכולה להיות משימה מרתיעה, עם אתגרים רבים ורשימת מטלות אינסופית. בין הפעולות שגוזלות הכי הרבה זמן ואנרגיה בכל הקשור למעבר עצמו, נמצאות האריזה והפריקה. עם זאת, אפשר בהחלט לפשט את התהליך הזה ולחסוך זמן וכאב ראש מיותר. כל זאת, באמצעות שירותי אריזה ופריקה מקצועיים. דמיינו לעצמכם מעבר דירה או משרד שבו אינכם צריכים להשקיע שעות אינסופיות במיון ובאריזה, או אפילו בפריקה וסידורו של כל הציוד ביעד החדש. בעזרת חברה מנוסה ומקצועית המתמחה בכך תוכלו ליהנות ממעבר חלק נטול תקלות ומתחים מיותרים. אתם תתרכזו בכל הדברים האחרים ותתנו לחברה הזו, במועד שהחלטתם עליו, להתרכז במשימת האריזה והפריקה.

שירותי אריזה ופריקה

מה היתרון בהזמנת שירותי אריזה ופריקה מחברת הובלות?

לפני מעבר דירה, אנחנו צריכים לעסוק בפעולות של אריזה במשך שעות ארוכות. כשאנחנו מגיעים לדירה החדשה שלנו, אנחנו צריכים לעשות את הפעולה ההפוכה, של פריקת הדברים. אלה פעולות המעסיקות אותנו במשך שעות ארוכות, זמן שלא תמיד עומד לרשותנו, כשאנחנו צריכים לעסוק בעיסוקים רבים הקשורים למעבר דירה. אף אחד לא אוהב לשבת שעות, ולארוז את כל הבית במשך ימים ארוכים. פעולת האריזה כוללת מיון, הפרדה ואריזה של כל הפריטים בבית. זאת עבודה שאינה נגמרת, כשאתם יודעים שכעבר כמה ימים, תצטרכו לפרק את האריזות ולסדר אותם בדירה החדשה. הרבה יותר נעים כשמישהו אחר, מקצועי ומנוסה, עושה את העבודות של אריזה ופריקה, כשאתם צריכים רק לפקח מלמעלה שהכל נכנס למקום הנכון.

חברות הובלה רבות מעניקות היום שירותים של אריזה ופריקה בתוך חבילת השירותים שהן מציעות ללקוחותיהן.

5 יתרונות שמציעים שירותי אריזה ופריקה

שירותי אריזה הובלה ופריקה מקצועיים יכולים לעשות את כל ההבדל בין מעבר חלק ונטול תקלות לכזה שפחות. איך בדיוק? הנה 5 יתרונות עיקריים שמציעים שירותי אריזה ופריקה:

 1. חיסכון בזמן: אחד היתרונות המשמעותיים ביותר הוא כמות הזמן שאתם חוסכים. אריזת ציוד וריהוט של בית או משרד שלם היא תהליך עתיר עבודה וזמן רב. חברה המציעה שירותי אריזה ופריקה יודעת לעשות את כל זה ביעילות ובמהירות ובכך לחסוך לכם זמן יקר.
 2. מומחיות: אריזה היא לא רק לשים פריטים בקופסאות. חשוב לוודא שכל אותם פריטים או ציוד מוגנים ומאורגנים כהלכה. לשירות כזה יש את הידע ואת המומחיות לטפל בפריטים עדינים, יקרי ערך או מורכבים יותר בזהירות. השירות כולל שימוש בפתרונות אריזה מיוחדים ובטכניקות הנכונות כדי למנוע נזק במהלך ההובלה.
 3. פחות לחץ: מעבר דירה יכול להיות מלחיץ מאד, והמחשבה על אריזה ופריקה מוסיפה ללחץ הזה. סיוע של חברה מקצועית מורידה את הנטל הזה מהכתפיים שלכם, ונותנת לכם שקט נפשי בידיעה שהפריטים שלכם, הציוד וגם הריהוט יקרי הערך נמצאים בידיים הנכונות.
 4. יעילות: אורזים ופורקים מקצועיים הם יעילים ביותר. הם יודעים לארוז ביעילות כדי למקסם את המקום ולמנוע תזוזה של פריטים במהלך ההובלה. הם יכולים גם לפרוק ולסדר את החפצים שלכם בחלל החדש במהירות וביעילות רבה יותר.

שירותים מותאמים אישית: חברות הובלה מקצועיות רבות מציעות שירותי אריזה הובלה ופריקה מותאמים אישית. בין אם אתם זקוקים לפתרון אריזה ופירוק עבור כל מה שיש לכם או עזרה בפריטים ספציפיים, תוכלו להתאים את השירותים לצרכים שלכם. גמישות זו מבטיחה שתקבלו בדיוק את הסיוע הדרוש לכם ולמצבכם הייחודי.

מתי כדאי להזמין שירותי אריזה פריקה וסידור?

בד”כ כדאי להזמין שירותי אריזה ופריקה כשמדובר במעבר של משפחה מעל 3 נפשות. משפחות רבות מעדיפות להזמין חברות הובלות מקצועיות אשר יבצעו את פעולות האריזה למעבר דירה, הפריקה והסידור במקומן.

חברת הובלות מקצועית אשר מעניקה שירותי אריזה ופריקה, תשלח לביתכם צוות עובדים קפדן, איכותי ואמין שעבר הכשרה כדי למיין ולארוז עבורכם את הציוד הרב הנמצא בביתכם, ושמפאת זמן או מסיבות אחרות, אינכם אורזים אותו בעצמכם. במשך השנים אנחנו אוגרים ציוד רב בבית, מכל הסוגים. כשאנחנו צריכים להתיישב ולמיין מבין כל הפריטים, מה עובר איתנו ומה לא, המשימה יכולה להתארך מעבר לנדרש, בגלל לבטים שונים. ברגע שאתם מטילים על אנשי מקצוע לבצע את המשימה במקומכם, אתם חוסכים זמן רב ויקר.

הזמנת שירותי אריזה ופריקה יכולה להועיל מאד במספר מקרים. הנה דוגמא ל5 מצבים בהם היא בהחלט הפתרון המתאים:

 1. כשאתם עסוקים מאד: אם יש לכם עבודה תובענית או אורח חיים עמוס, למצוא את הזמן לארוז ולפרוק את החפצים שלכם יכול להיות אתגר. שירותי אריזה אידיאליים לכל אלה שאינם יכולים לקחת חופש כדי לנהל את כל תהליך ההובלה וגם להתעסק בענייני האריזה והפירוק עצמם.
 2. משקי בית גדולים: מעבר עם משפחה גדולה פירושו יותר חפצים למיין, לארוז ולפרוק. סיוע של חברה המציעה שירותי אריזה ופריקה מאפשר לכם לנהל את הלוגיסטיקה של מעבר גדול, ולהבטיח שהחפצים של כל אחד מבני המשפחה יטופלו בצורה הולמת. זה חשוב במיוחד אם יש לכם ילדים ואתם רוצים למזער שיבושים בשגרה שלהם.
 3. פריטים שבירים: אם בבעלותכם פריטים עדינים או יקרי ערך כגון אמנות יפה, עתיקות או פריטי אספנות, חברה המתמחה בכך יכולה להבטיח שהם מוגנים כראוי. פריטים שבירים דורשים טיפול ואריזה מיוחדים למניעת נזקים במהלך המעבר, ולמומחים יש את הניסיון הדרוש לכך.
 4. הובלות למרחקים ארוכים: כאשר עוברים דירה למקום רחוק יותר, הסיכון של חפצים להיפגע במהלך ההובלה גבוה יותר. אורזים מקצועיים משתמשים בחומרי אריזה ובטכניקות איכותיות, ומפחיתים את הסבירות לשבירה. הם גם יודעים למקסם את השטח במשאית ולנצל אותו כהלכה, בייחוד כשזו נסיעה ארוכה.

ברגע האחרון: לפעמים הנסיבות מאלצות מהלך פתאומי. בין אם זה בגלל מעבר עבודה, מצב חירום משפחתי או סיום חוזה שכירות, שירותי אריזה ופריקה יכולים לעזור לכם להתמודד לוח זמנים צפוף מאד. חברה מקצועית ומנוסה תדע כיצד לארגן ולהכין במהירות את החפצים שלכם לקראת המעבר, ולוודא שהכול מסודר כשאתם מגיעים למקום החדש שלכם.

כמה עולה שירותי אריזה ופריקה?

מחיר שירותי אריזה ופריקה יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים, כולל:

 1. גודל הדירה: דירה גדולה תדרוש יותר זמן וכוח עבודה לאריזה ופריקה, ולכן תהיה יקרה יותר.
 2. מרחק המעבר: מעבר דירה למרחק קצר יהיה זול יותר ממעבר דירה למרחק ארוך.
 3. משקל החפצים: חפצים כבדים יותר יעלו יותר לארוז ולפרוק.
 4. אופי החפצים: אריזה ופריקה של חפצים שבירים או מורכבים יכול להיות יקר יותר.

אריזה ופריקה ע”י חברת הובלות מקצועית

חברת פורוורד הובלות מעניקה שירותי אריזה ופריקה, ושירותי נוספים למעבר דירות, משרדים ואחרים. החברה מעסיקה עובדים מקצועיים, אמינים ומנוסים, שידאגו להעביר את תכולת ביתכם בביטחה ובמקצועיות ללא פשרות.

חברת פורוורד הובלות היא הכתובת הנכונה. בין אם מדובר בהובלת בית ובין אם בהובלת משרד, שירותי אריזה ופריקה של חברת פורוורד הובלות יכולים לחסוך לכם זמן משמעותי ובעיקר כאב ראש. שירותים אלה יאפשרו לכם ליהנות ממעבר חלק ובטוח ולהימנע מתקלות אפשריות. לקבלת פרטים נוספים ומענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 052-7708886. נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בכל עניין ובקשה.