שירותי הובלות

פורוורד הובלות הינה מן החברות המובילות בתחום ההובלה ומספקת שירותי הובלות במרכז הארץ. החברה, אשר פועלת מאז שנת 2004, עובדת על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום ההובלות, והצוות המקצועי והמיומן של החברה מעניק את כל פתרונות ההובלה תחת קורת גג אחת.

פתרונות הובלה מתקדמים

בפורוורד הובלות, תוכלו ליהנות משירותי הובלה מתקדמים וממגוון רחב של פתרונות הובלה. תהליך ההובלה נעשה בצורה מוקפדת, תוך הכנה של תוכנית עבודה, אשר תוכל להפוך את יום העבודה לפרודוקטיבי ויעיל, לחסכון בזמן ובכסף.

בשלב הראשון, נציג מטעם החברה יגיע אל ביתכם, על מנת לעמוד את התנאים הטכניים ולבדוק את כמות הציוד והתכולה הנדרשת להובלה. לאחר מכן, תקבלו הצעת מחיר מדויקת, הכוללת את כל הפרמטרים החשובים של ההובלה עצמה, תוך התחשבות בכמות התכולה, צוות העובדים הנדרש לביצוע העבודה, אמצעים משלימים, כגון מנוף, וכמובן המרחק מנקודת המוצא אל נקודת היעד. כמו כן, בפורוורד הובלות, תוכלו לקבל שירותי הובלות נוספים ומשלימים, כגון, אריזה של תכולת המבנה תוך שימוש באמצעי אריזה איכותיים, ואף פריקה של התכולה לאחר ההובלה עצמה.

מקצועיות ואחריות

פורוורד הובלות, חברת הובלות במרכז, פועלת על פי תנאי המקצוע הגבוהים ביותר ומתחייבת לעמוד בלוחות הזמנים אשר נקבעו מבעוד מועד, על מנת להבטיח לכם את השקט הנפשי. כל תהליך ההובלה נעשה על ידי צוות מקצועי ומיומן, כך שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי הציוד והרכוש שלכם מופקד בידיים הטובות ביותר. כל הובלה מבוטחת בצורה מלאה על כל התכולה ומועברת באמצעות משאיות הובלה איכותיות ומתקדמות.

פורוורד הובלות, חברת הובלות בחולון, מספקת שירותי הובלות במרכז הארץ, על ידי צוות מקצועי ומיומן ושיטות עבודה מן הגבוהות ביותר הקיימות היום בתחום ההובלה. עם פורוורד הובלות אתם יכולים להיות בטוחים כי יום ההובלה יתבצע על הצד הטוב ביותר, תוך עמידה בלוחות הזמנים ושמירה באופן מלא ובטוח על התכולה והציוד שלכם. צוות פורוורד הובלות ישמח לעמוד לשירותכם לכל צורך של הובלה.