משאיות ומנופים

פורוורד הובלות- חברת הובלות בעלת שם כחברה המובילה בתחום הובלות תכולות דירות ועסקים קרוב לעשור, ואנו נוקטים בכל הצעדים האפשריים כדי למלא את שביעות רצון לקוחותינו. אנו מציעים ללקוחותינו שירות הובלה במנוף (או מעלית משא), למקומות שאינם נגישים ושאינם מכילים מעלית, כגון חדר מדרגות, או עבור פריטים מיוחדים וכבדים. בהיעדר כבלי חשמל או כבלי טלפון באזור המפונה, נוכל בקלות לעזור לכם לפנות אפילו את הרהוט הבעייתי ביותר. באמצעות הובלה במנוף, תוכלו להעביר את הפריטים שלכם באופן מהיר ובטוח, ולעיתים משתלם יותר להזמין שירות הובלה במנוף מאשר להעביר פריטים במעלות.

היתרונות הגדולים בהובלה במנוף

כחלק מחבילת השירותים של “פורוורד הובלות”, אנו מזמינים אתכם להתקדם ולהעביר את תכולת דירתכם אשר לא ניתן היה להעביר בדרכים המקובלות. ברשותנו מנוף הגבהה המתנשא לגובה של 37 מטר עם יכולת העמסה של עד 400 ק”ג. ניתן להעביר כל פריט עד למשקל זה. בנוסף, בעזרת מנוף ההרמה תוכלו להגן על פרטיותכם מכיוון שפריטי הריהוט מועברים הישר מהמשאית לחזית הדירה. המנוף מציע יתרון בולט: אינכם מפריעים לשכנים שלכם ואינכם “תופסים” מעלית מעבר לזמן המקובל. זמן ההובלה מתקצר אף הוא. לדירות בקומות הגבוהות, ניתן להעביר את פריטי הריהוט לגג הבניין. מנוף הזרוע של מעלית המשא מאפשר גישה ישירה ואופקית באזורים שבהם לא ניתן להיכנס עם קרוב לכניסת הבניין. המחיר הנגבה עבור שירות זה נקבע לפי תכולת הדירה ואינו תלוי שעות.

האם הובלה במנוף מסוכנת?

ההובלה במנוף בטוחה לפריטי הריהוט שלכם ואין חשש שייפלו בזמן שהם נמצאים על המנוף. אנו דואגים לכך שהפריטים על המנוף ייקשרו באופן בטיחותי ויעיל בתנאי מזג אוויר טובים. למרות שבמקרים מסוימים ניתן להעביר פריטים על מנוף בתנאי מזג אוויר חורפי, אין זה יניח את דעתנו ואין זה ישרת את טובת הלקוח. אתם מוזמנים להיכנס לאתר הבית שלנו ולהעמיק בשלל ההמלצות החמות של לקוחותינו בכל הנוגע להובלה במנוף.

בין אם אתם בעלי דירות לפני הובלה מורכבת או אולי אתם בעלי עסק שרוצים להוביל תכולה או תוכן מחסן חברת פרוורד הובלות מציעה לכם הובלה בעזרת משאיות ומנופים. יש הובלות רבות אשר דורשות שימוש בציוד הובלה מיוחד ומתאים כמו משאיות ומנופים כדי לבצע בצורה נכונה ומושלמת את ההובלה ולשמור על שלמות החפצים המובלים. אנו בחברת פורוורד הובלות עומדים לרשותכם בשירות איכותי ומקצועי בכול שירותי משאיות ומנופים עבור הובלות. אנו אנשי מקצוע מנוסים השומרים על איכות הביצוע של כול הובלה בעזרת משאיות ומנופים.

הובלות אשר דורשות משאיות ומנופים

יש מגוון גדל של הובלות אשר דורשות שימוש בשירותי משאיות ומנופים אם חששתם שיהיה קשה עד בלתי אפשרי לבצע את ההובלה שלכם בשל קומה גבוהה או תנאי שטח קשים אנו בעזרת שירותי הובלות של משאיות ומנופים נשמח לעמוד לרשותכם ולבצע הובלות על הצד הטוב ביותר אנו יכולים בעזרת משאיות ומנופים להעביר עבורכם ציוד כבד בין אם זה תכולת דירה, הובלת מכולות העברת חפצים כבדים, מכונות, מכשירים כבדים וכול הובלה מיוחדת שאתם זקוקים לה. אנו מעבירים ציודים הנדסיים וציודים חשמליים ויודעים להתאים הובלה מקצועית ומותאמת לכול סוג של חפץ כבד אשר מובילים בעזרת משאיות ומנופים. אך לא רק חפצים כבדים אלא גם חפצים עדינים יישמרו טוב יותר בהובלה איכותית בעזרת משאיות ומנופים. זאת דרך נכונה להגן על ציוד עדין ושביר שדורש טיפול מיוחד.

חברה מוכרת ורבת מוניטין

חברת פורוורד הובלות מחזיקה מוניטין איכותי ומתקדם אנו עובדים עם בעלי בתים ועם בעלי עסקים מכל תחומי המסחר והתעשיות. אנו נותנים שירות מושלם מקצועי ואיכותי יש לנו קהל לקוחות מרוצים אשר ממליצים עלינו בלב שלם. יש לנו ניסיון רב שנים בהובלות של משאיות ומנופים ואנו יודעים להתאים ציוד נכון ושיטת הובלה לכול סוג ספציפי של ציוד שיש להוביל. אנו עובדים עם ציוד בטיחותי, עדכני ומתקדם. כאשר אתם פונים אלינו אתם מקבלים תמיכה ושירות מסורים ועבודה מקצועית ואיכותית.