הובלות בשפלה

בעת מעבר הדירה, רובנו מחפשים חברת הובלות שתעביר את חפצינו היקרים בעלות סבירה. “פורוורד הובלות”, כחברה הקיימת משנת 1994, מצאה את האיזון הנכון שבין שירות מקצועי ובלתי מתפשר ללקוח, לבין הצעות מחיר סבירות התואמות כמעט לכל כיס. למרות הקשיים, אין דבר שיכול לעמוד באתגרים שאזור המרכז מציב לנו.

הציוד שברשותנו עומד בתנאי הצפיפות והלחץ של אזור המרכז, וסולל בפניכם את הדרך למעבר חלק, מקצועי וקל. מנופי ההרמה שלנו מאפשרים גישה גם למקומות בעייתיים בהם הצפיפות גוברת על יכולתנו בלבצע הובלה בדרכים המקובלות. כמו כן, “פורוורד הובלות” מתמחה בשינוע והובלה באזור המרכז, ויודעת לאמוד את לוחות הזמנים המאפיינים את האזור. כחברה הממוקמת באזור המרכז ובחולון, ל”פורוורד הובלות” זרועות ארוכים המתפרסים לאורך כל הארץ.

מצוינות בהובלה גם באזור המרכז

“פורוורד הובלות” ממוקמת בחזית הקדמה בכל הקשור למכשור מתקדם המותאם לצרכי הלקוח. כל המשאיות שלנו סגורות ואנו משתפים פעולה עם מיטב אנשי המקצוע העוסקים בתחום ההובלה, כדוגמת נגרים ואפסנאים. תכנון מופקד על לפרטים הקטנים ביותר הנו קו מנחה לפעילותנו גם באזור המרכז. באתר הבית שלנו תוכלו להתרשם מלקוחותינו המעידים על שירות ללא פשרות, ואנו נכנסים בעובי הקורה במאמצנו לאגד את כלל תהליכי העבודה, משלב מההזמנה עד לשלב האריזה, הפירוק, ההרכבה, והמשלוח עוד באותו היום. הזמן הוא מצרך יקר, עבורכם ועבורנו, לכן אנו מאמינים שכדאי לכם להפקיד את אמונכם בחברה מוכחת בענף ההובלה, ובהובלות במרכז באופן מיוחד. בנוסף, אנו לא חוסכים מהלקוח כל אמצעי אריזה שנועד להגן על המוצר שלו באופן הבטוח ביותר.

הקשבה ללקוח היא מילת המפתח

אנו מתמחים בהובלת פריטים שבירים, והצוות המיומן שלנו עונה על דרישתכם ומספק לכם את הפתרון המושלם גם בתחום זה. הביטוח המקיף שאנו מציעים נועד להבטיח ללקוח שלווה נפשית מדאגות מפני נזקים במהלך ההובלה וההעברה, בהקשבה מלאה לרחשי ליבו, ובמאמץ להגיע להסכמה מלאה איתו. אתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט שלנו, בו תוכלו להיות עדים להמלצות רבות שלקוחותינו המרוצים העלו.