פיקוח וניהול פרויקטים

כחברה שנוסדה לפני כעשור, פורוורד הובלות מספקת לכם את הפתרון המושלם לכל הובלה שרק שתצטרכו. בעזרתנו תוכלו להעביר את תכולת ביתכם במלואה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובשירות ובטיפול בלתי מתפשרים. הצוות המקצועי שלנו מתמחה באריזת, פירוק והרכבת כל פריט שתבקשו, לשביעות רצונכם המלא. אנו צברנו מוניטין בתחום ההובלה, כאשר גופים ממשלתיים, חברות גדולות והאוניברסיטאות השונות נמנים עם לקוחותינו. ייעודנו להקשיב לרחשי ליבו של הלקוח, ולהעניק לו את מרבית תשומת הלב להעברה בטוחה ויעילה של רכושו בראש שקט.

להיחשף לשירות מהשורה הראשונה

עוד מהצעד הראשון, אנו נגיש לכם הצעת מחיר מפורטת ומסודרת, בכל אמצעי שתרצו. קיימים אצלנו הכלים וצי הרכבים הנחוצים להובלה בטוחה, ואף נרתום עבורכם מנוף במידת הצורך. בנוסף, כל הובלה שאנו מבצעים מגובה בביטוח מקיף על כל פריטי הריהוט שלכם.

אנו סבורים שראוי לערוך עבור כל לקוח רשימה מלאה ומפורטת של כל פריטי ההובלה, ולקחת בחשבון סוגי האריזה השונים. את מלאכת ההובלה המורכבת הפקידו בידי עובדינו הנאמנים, שכל ייעודם להעניק ללקוחותינו את השירות המקצועי ביותר. הכיסוי הביטוחי שאנו מציעים מקנה לכם רשת ביטחון מפני פגיעות, ואנו נדאג לארוז ולטפל בכל פריט במלוא תשומת הלב לו הוא ראוי. שלמות הפריטים והעברתם בבטחה רבה ליעדם הנם נר לרגלינו. רבים מלקוחותינו משתהים מזריזות השירות שאנו מציעים ובמקרים רבים, נוכל לספק לכם הצעת מחיר, פירוק, הרכבה והובלה עוד באותו היום.

הובלה לבית ולעסקים – מצויינות בשני התחומים

פורוורד הובלות תסלול עבורכם את הדרך לתהליך הובלה קל, יעיל ונוח. בעזרת ניסיוננו הרב נסייע לכם לארוז את חפציכם על הצד הבטוח והיעיל ביותר. בסדר ובארגון מופתי נמיין עבורכם את הארגזים על פי נושאים, ולא נחסוך שום אמצעי אחסון וריפוד הפריטים השבירים ביותר. בנוסף, אנו מתמחים בהובלה לעסקים קטנים וגדולים כאחד, ברגישות גבוהה לפריטים המאפיינים את סביבת המשרד, כגון שולחנות מזכוכית, כיסאות מעור ומיכון משרדי. לרגישות ולתודעת השירות שלנו גם בתחום זה אין אח ורע. כמו כן, באפשרותכם לאחסן ריהוט משרדי או ביתי באחד ממחסננו.