הובלות משרד

הובלת ריהוט אינה רק כרוכה בהובלה, פירוק והרכבת הריהוט הביתי. חברת פורוורד הובלות מתמחה במשך כמעט עשור אף בהובלות משרדים. הריהוט הייחודי בסביבה המשרדית, שבחלקו מכיל שולחנות העשויים מזכוכית וכסאות מעור, מציג את כרטיס הביקור שלכם בעולם העסקי, וחשיבות שלמות הריהוט בעת ההעברה תוך שימת דגש על הימנעות מוחלטת מגרימת נזקים עולה בקנה אחד עם רצוננו להעביר את הריהוט המשרדי שלכם באופן הבטוח והיעיל ביותר. בד בבד אנו נותנים חשיבות אף לפריטים הקטנים ביותר במשרד שלכם, ואף נארוז את העטים באופן מיוחד.

פורוורד הובלות מציעה מגוון רחב של פתרונות להובלה מהסוג הזה. משלב ביצוע ההזמנה, אנו עובדים לצד הלקוח ועורכים עבורו רשימה מלאה ופרטנית עבור כל פריט ופריט ואופן טיפולו. הצוות המקצועי והמנוסה שלנו, המונה 12 מובילים ואנשי מקצוע, מיומן בפירוק והרכבת ריהוט משרדי.

פתרונות יעילים עבור הובלות משרדים

אנו מתחייבים להעביר תכולה משרדית במשאיות סגורות בלבד. בנוסף, לפורוורד הובלות פתרונות אחסון לטווח הקצר והארוך. אנו מודעים לטבעו הרגיש והשביר שבציוד המשרדי, ולעלויות הגבוהות של כל פריט ופריט, הכוללים שולחנות מזכוכית, כיסאות מרופדים מעור ומיכון משרדי, בעוד ששמירה בטוחה ויעילה על ציודו היקר של הלקוח הנו קו המנחה אותנו.

הובלות משרדים בבטחה – בעזרת האחריות המקיפה שלנו תוכלו להיות בטוחים שגם הריהוט המשרדי שלכם מופקד בידיים טובות. הצוות המיומן שלנו ידאג לטפל בכל הנוגע לפירוק והרכבת הריהוט המשרדי שלכם. כמו כן, נוכל לסייע לכם להעביר רכוש כבד או רב מימדים באמצעות מנוף, במקרים רבים שלא נותרה ברירה אחרת ומתוך מטרה להקפיד יותר על שמירת שלמות ותקינות המוצרים.

הרבה מעבר להובלת המשרד שלכם

פורוורד הובלות נושאת את הדגל גם בכל הנוגע להובלות משרדים, ומרגע הפנייה אלינו, נשמח למסור לכם הצעת מחיר מסורת וקפדנית. כמו כן נוכל לספק לכם שירותי אריזה, פירוק והרכבה עוד באותו היום. הרשו לצוות המומחים שלנו להתוות  לכם נתיב פורה רצוף הישגים במעבר המוצלח לעסק החדש שלכם.

יש הובלות משרדים בכל מיני חברות אך אצלנו ניתן לראות בהבדל.